מה הקטע של חדרים עם שתי מיטות נפרדות?

מכירים את זה שיצאתם לנופש זוגי והזמנתם חדר לזוג אך קיבלתם חדר עם שתי מיטות של יחיד נפרדות? חשבתי שאולי מדובר בחדרים לאנשי עסקים שאוהבים לחלוק חדרים כדי לחסוך כסף בנסיעות שלהם, אבל כמה כאלו כבר יש? או לחלופין מדובר בזוגות שלא ממש אוהבים לישון יחד. אם כך מדוע הם הזמינו חדר אחד לשניהם ולא שני חדרים נפרדים או לחלופין יחידה עם שני חדרים בתוכה? מעין סוויטה כזו. לא ברור כל כך וזה גם די לא נוח כאשר מצמידים את המיטות ואמורים להשתמש בהן כמיטה זוגית. אני חושבת כי מן הראוי שבתי מלון יציינו חדרים כאלו מראש כדי למנוע אי נעימויות ואת ההפתעה של כניסה לחדר מסוג זה ושל שינה בו.

יש כאלו שבכלל מגדילים לעשות ודואגים שאחת המיטות תהיה מיטה מתקפלת שנפתחה מכורסה וברגע הזה את שואלת את עצמך מדוע לא הזמנתי באיר בנב, כיאלו מה הקטע של חדר במלון כזה? ממש לאבד אמון באנושות בכלל ובאנשי תיירות בכלל.

מצד שני יש את החדרים הללו עם מיטות קינג סייז שגורמות לך לרצות להמשיך לישון כל היום במקום לצאת לטיול או לתוכנית אחרת שתכננת קודם. מיטות כאלו שהן מפנקות בדיוק במידה הנכונה, לא קשות מדי ולא רכות מדי, שהכריות כל כך גדולות שאפשר לטבוע בתוכן והשמיכות כל כך מלטפות שאפשר להתלבש בהן ולצאת לטייל איתן במקום להתלבש. כמה קשה לקרוע את עצמך ממיטה שכזו ולהתחיל את היום בגעגוע אדיר לחזור אליה בהקדם.

סגור לתגובות.