פרויקטי בנייה מעניינים באזור המרכז

בנייה

אחד הפרויקטים המעניינים שנבנים כיום באזור המרכז הוא פרויקט הפילהרמונית בצפון תל אביב של חברת יוסי אברהמי http://yav.co.il עם תנאים מפנקים במיוחד באחד המגרשים האחרונים לשיווק בשכונת כוכב הצפון היוקרתית. כששואלים אנשים היכן המקום המדהים ביותר שהיו רוצים לגור בו בישראל לרוב התשובות מתחלקות בין אצבע הגליל, אזור אכזיב, אזורים מדבריים מסוימים בנגב וכמובן תל אביב ובייחוד צפון תל אביב. יש את אלו שאוהבים מאוד את יפו או את סביון וכפר שמריהו, אך ללא ספק שאם צפון תל אביב בקרבה לנמל ולפארק הירקון ואם דירה חדשה אז זהו בהחלט פרויקט מעניין מאוד.

פרויקט מעניין נוסף הוא פרויקט הפינוי ובינוי של ים בבת ים – מדובר בשני בנייני מגדלים עצומים עם נוף לים ובמרחק של 80 מטר ממנו בצפון מערב העיר. שני הבניינים שמהווים למעשה סוג של מיני שכונה יכללו 5 קומות תת קרקעיות בעומק מכובד כמו גם כיתות גן בקומה ייחודית ועם כניסה נפרדת. ואם כבר קומות תת קרקעיות וכיתות גן אז למה לא מרכז מסחרי שישולב בחזית הבניין? הפרויקט של חברת ICR http://www.icr-1.com יבנה על ידי קבוצת תדהר.

הפרויקט השלישי הוא פרויקט "מגדלי צרפתי" של חברת צרפתי שמעון https://s-sarfati.co.il שהחליטה להקים מתחם יוקרתי בסמיכות למרכז עזריאלי ולתחנת הרכבת במזרח העיר. המתחם שיכלול שני מגדלי ענק בני 17 קומות ועוד שני בניינים סמוכים יהווה למעשה גרעין של שכונה חדשה אשר תכלול שירותי חינוך, תרבות וספורט. כל דירה נהנית משלושה כיווני אוויר לפחות והדופלקסים גם מבריכה פרטית וגשר מיוחד ייבנה מהשכונה אל תחנת רכבת הראשונים וקניון עזריאלי החדש.

הפרויקט הרביעי המעניין האחרון באזור המרכז המתאים מאוד למשפחות דתיות או משפחות גדולות המעוניינות בחווית מגורים איכותית הכוללת מערכת חינוך מתקדמת מאוד ופיתוח סביבתי ירוק הוא פרויקט סביוני גבעת שמואל של אפריקה ישראל. מדובר בפרויקט יוקרתי למדי עבור אזור המצוי בגבול שבין גבעת שמואל המתפתחת לשכונת קרית מטלון בפתח תקווה ומהווה פתרון אידיאלי למשפחות דתיות ממעמד סוציו אקונומי גבוה יחסית המעוניינים בחווית מגורים משודרגת.

סגור לתגובות.