אז מה אתם אומרים, יש אלוהים?

יש בטוח מלא אנשים שינסו לתת הוכחות לקיום או לשלילה של אלוהים\אללה\גוד\ג'ה או איך שתקראו לו בסביבה שלכם, יש אנשים שיתחכמו ויביאו פרדוקס מנצח (מבחינתם) ששואל שאלה – האם אלוהים יכול לברוא סלע שהוא לא יכול להרים? או שאלות מהסוג הזה, הם גם מוכנים להסביר לך שמה שלא רואים או מרגישים לא קיים ויש את אלו שיסבירו לך על אמונה ועל כתובים ואתרים ארכיאולוגיים שמוכיחים שסיפורים מסויימים מהכתובים אכן התקיימו.
אפשר גם להכניס פה את הפתגם שאומר ש"חיים רק פעם אחת" (שהפרסומאים כל הזמן מנסים לדחוף לנו כדי שנקנה בלי חשבון) ומה שיש לנו פה זה בעצם הכל ואין כלום מעבר לזה – אולי אפשר לטעון מולם שאף אחד לא באמת חזר מ"הצד השני" כדי לספר לנו אם קיים עולם עליון או לא אז אולי בעצם אפשר להגיד שכנראה, בסבירות של 50\50 – יענו 50% שחיים רק פעם אחת אז גם 50% שאלוהים קיים כי אולי יש הוכחות לקיומו ב"עולם הבא" אז אפשר לסגור על זה שגם בנושא הזה נחליט ש- 50\50? יאללה סבבה?
באמת בתחום הזה רב הנסתר על הגלוי וזה בסדר מבחינתי, כי להיות משוכנע במשהו רק הורס את העניין והמסתורין ואני נורא אוהב דברים לא סגורים כי אפשר לחקור ולשאול אז גם מהבחינה הזאת מתאימה לי התשובה של 50\50.
בכל מקרה אנחנו יודעים דבר אחד – שאנחנו לא יודעים כלום, החודשים האחרונים מזכירים לנו כמה הכל זמני וחסר משמעות וביחד עם זה וכל דבר שנעשה עכשיו, יש אפקט, זה שוב סוג של פרדוקס ובתוך כל זה יש המון אנשים שמתעוררים ושואלים שאלות שבאות מתוך מקום של בלבול וחוסר ודאות והילדים שלנו גם, גם להם יש המון שאלות והם מרגישים שהתשובות לא אצלנו ומי שיצטרך לחיות בתוך העולם החדש הזה, אלו בעצם הם וגם בהם בטח יתעוררו השאלות האלו על איך הכל מתנהל – אז פשוט תעניקו להם את הביטחון להיות שלווים בתוך חוסר הביטחון מסביב, שירגישו שכל מה שהם עושים עכשיו מעצב את העתיד שלהם ומתוך זה הם יפרחו.
לקריאה נוספת – https://ambushfan.com

סגור לתגובות.