קניית בגדים לתינוקות באינטרנט

תינוקות קטנים הם היצורים המדהימים והאהובים ביותר בכל העולם הזה. לתינוקות יש עור רגיש פי 5 מאשר למבוגר ולכן הם זקוקים לטיפול מיוחד, לבגדים רכים ולמוצרי תינוקות מיוחדים. גם הורים ותיקים וכל שכן הורים חדשים לא יודעים תמיד מה נכון לקנות עבור התינוק, במיוחד בחודשים הראשונים. גם בגלל העובדה שהם גדלים מהר מאוד וגם בגלל שלא תמיד ברור מה יהי המוצר האידיאלי עבורם. מה שבטוח שקניית בגדים לתינוק היא אחת החוויות המהנות ביותר, אפילו יותר מקניית בגדים לעצמנו. אז במה חשוב להתמקד כשיוצאים למסע קניות שכזה באופן פיזי או מקוון?

נעלי תינוקות
נעלי תינוקות

בקניית בגדי תינוקות חשוב לשים לב לסוגי הבד השונים ורצוי לבחור בדים המתאימים לעור רגיש. חשוב לזכור שהעור של התינוק הרבה יותר רגיש ממה שתוכלו לדמיין ולכן כדי למנוע גירויים והצקה מיותרת או פריחה כדאי לבדוק היטב את הבד מבפנים ומבחוץ ולוודא כי הוא נעים ולא מגרד. כותנה היא כנראה האפשרות הטובה ביותר. בד כותנה מתכווץ ב -10% לאחר הכביסה הראשונה ולכן רצוי לקנות גודל אחד או שניים יותר מגודלו של התינוק בפועל.

עדיף לבחור נח מאשר יפה ולכן לא רצוי ללכת על חולצות צווארון גבוה או קשיח. אם כבר צווארון שיכול להיראות מקסים על התינוק אז עדיף צווארון רך, כזה שימנע גירוי או פריחה בצוואר התינוק. חשוב לוודא כי הצווארון לא הדוק מדי ומאפשר העברת ראש התינוק בקלות וכי הוא לא יכול להסתובב או להתהדק על הצוואר ולגרום לחנק. חשוב לבחור בגדים על פי מזג האוויר ולהיות רגישים מאוד לתנאי מזג האוויר העכשוויים. בחורף חשוב לבחור ביגוד חם אבל גם ביגוד שקל להוריד ולהלביש. זיכרו כי תדרשו למספר שכבות ותינוקות נוטים להתלכלך בקלות, אם הבית או החדר אינם מחוממים מספיק תדרשו להתאים את כמות השכבות לשמיכה או לשמיכות. אם תצאו הרבה לטיולים יהיה לכם נוח יותר להתמודד עם בגדים גמישים משום שתנועו הרבה מסביבה קרה בחוץ לסביבה מחוממת יותר בתוך מבנים. בקיץ כמובן שחשוב לבחור ביגוד מינימלי דק ונוח אבל כזה שמכסה את העור כדי להגן עליו משמש ואם צריך אז גם מיתושים.

סגור לתגובות.