קניית צעצועים באינטרנט

אם אתם בקטע של קניית צעצועים באינטרנט לילדים אז ללא ספק אחד האתרים שהכי שווה לכם לבדוק הוא https://www.fatbraintoys.com/ לא בטוח שהם עושים משלוחים לישראל וייתכן ותדרשו להיעזר באחת החברות שעושה רכישות בארצות הברית ושולחת אליכם הביתה אבל ללא ספק שזה אחד האתרים המגניבים ברשת.

קודם כל, כל צעצוע שלהם מצריך חשיבה או שיש בו איזשהו אלמנט יצירתי כך שלא מדובר בסתם צעצועים משעממים אלא בכאלו שיתנו ערך מוסף בכל בחירה שלכם. החברה הזאת ממש שמה לה למטרה להיות מקצוענית בצעצועים ולהעשיר את האופן שבו הם משחקים. הם לקחו משחקים מוכרים ופשוטים כגון בית בובות או משחק הזיכרון ושדרגו אותו לחוויה משחקית שלמה. גם מגדלי המשחק שלהם שבהם גולות מתגלגלות מראש המגדל ועד סופו או משחקי האלקטרוניקה די מעוררי השראה וכמובן שהכל באיכות ובטיחות אמריקאית ולא של מדינות עולם שלישי. בכלל היום כדאי להיזהר מאוד ולהכיר איפה כדאי לרכוש צעצועים ואיפה לא. אפילו באתרים בארצות הברית מוכרים כיום סחורה שאינה בהכרח מיוצרת שם או שלא קיבלה את תווי התקן המתאימים עבור צעצועי ילדים. מכיוון שהילדים של היום גדלים מהר והם לא צריכים יותר מדי צעצועים פיזיים בהתחשב בעובדה שממילא הם מבלים המון זמן מול המסך או שיעשו זאת בקרוב אז חשוב להשקיע כבר בצעצועים שכן קונים כדי שאלו יפתחו חשיבה ייחודית או מוטוריקה עדינה או מיומנויות שלעיתים אפליקציות ותכני מסך שונים אינם מספקים בצורה מלאה.

היום יותר ויותר מוסדות מבינים את החשיבות של לימוד באמצעו משחק וניתן למצוא משחקים מתוחכמים לא רק בגני ילדים אלא גם בבתי ספר ואוניברסיטאות, מוזאונים, ספריות, קלינקיות שונות ועוד. לא תמיד קל למצוא ברשת את האתרים שמתאימים לכם או שבהם תמצאו את הדברים היחודיים אבל לפעמים שווה לשבת ולעשות את החיפושים הנדרשים כדי למצוא את הצעצועים שהם קצת מעבר. תכלס אפשר להתחיל כאן – קניית צעצועים באינטרנט ואפשר גם לחפש בגוגל ורצוי בשפה האנגלית שם המבחר גדול יותר. למרות שהאתרים בחו"ל בשונה נאמר ממרבית אתרי הבגדים אינם בהכרח שולחים את הסחורה לישראל, כפי שציינתי ישנם פתרונות אחרים.

סגור לתגובות.