שניצל מול שווארמה בתל אביב

מדינת ישראל מעורבת תחת לא מעט סוגים שונים של תרבויות, החל ממדינת אפריקה השונות עד לאסיה ובחזרה אל מדינות אירופה ואמריקה. אבל לא מעט מאותן תרבויות נטמעו עמוק בתוך המטבח הישראלי, שם תוכלו למצוא מנות מיצריות, ארגנטיניות ועד למנות מרוקאיות אותנטיות.
אך שני מאכלים שהפכו להיות כמעט שגורים במטבח הישראלי, שלא לומר "בנאלים" אלו מנת השווארמה המגיעה מטורקיה ולה לא מעט צורות הגשה ותיבלון. ומהצד השני עומד השניצל שנמצא כמעט בכל מטבח ישראלי והגיע הישר מאוסטריה, וכן גם למנה הזו יש לא מעט סוגים וואריציות שונות שתוכלו למצוא אותה. אבל בשביל שתוכלו למצוא את המנה הטובה מבין השתיים דווקא בתל אביב, כדאי שתישארו למאמר הבא(ולא כשאתם רעבים).

שניצל תל אביב

השניצלים בעיר תל אביב פרוסים בלא מעט מקומות, החל מאזורי תעשייה ותחת מקומות "אותנטים" ועד לסעדות בעלות שם המחזיקות במגוון רחב של מנות נוספות.

קפה נואר- אחד ממוסדות הסעדה התל אביבים המוכרים ברחבי העיר, מחזיק תחת התפריט שלו גם מנת שניצל מפוארת וגדולה במיוחד אותה תוכלו לקבל עם תוספת של פירה ובצל סגול וכמובן שישנה גם אופציה לקבל את השניצל כצלע לבן.  הכתובת היא אחד העם 43

אצל ציון- אחד המקומות הותיקים בתל אביב ולא רק ותיק, אלא נחשב למוסד ידוע של שניצלים ועליו גם מאיר אריאל ז"ל כתב את השיר "אצל ציון". אבל לא רק שירים יש על המקום המופלא הזה, אלא גם מנות שניצל מפנקות בפיתה או בצלחת המגיעות במחירים סבירים לכל כיס עם טעם של עוד.
המוסד נמצא כמובן ברחוב הירקון 61

שווארמה תל אביב

השווארמה התל אביבית נמצאת גם כן בלא מעט אזורים פזורים ברחבי העיר, ובין אם תוכלו למצוא מגוון של שווארמיות בדרום העיר, תוכלו למצוא גם כן בצפון העיר.

כתר המזרח- נחשבת למסעדת פועלים ידועה ומפורסמת, אשר עובדת כבר מעל לעשרים שנים והיא מומקת ברחוב אבן גבירול 115. כמובן שתוכלו למצוא את מנת השווארמה בלאפה, פיתה ובצלחת.
לא לשכוח שאת השווארמה המיוחדת שמתובלת גם עם פיסטוק חלבי ושומן כבש טרי תוכלו למצוא גם במשלוחים.

השווארמה של בינו- אחד מיוצרי האוכלים הותיקים באזור יפו ובתל אביב בפרט, ולמי שלא מכיר בינו הלא הוא "דוקטור שקשוקה" שזה כבר עשור מספק גם שווארמה מעולה העשויה בשר כבש טחון ובשר עגלה מעולה. את כל אלו תוכלו למצוא ברחוב בית אשל 3 יפו, להנות גם במשלוחים!
בתאבון

סגור לתגובות.