השקעות נדל"ן מומלצות בחול

לא מעט ישראלים בוחרים שלא להשקיע בשוק הנדל ן הישראלי ולמצוא אלטרנטיבות שונות להשקעה. חלק מאותן אלטרנטיבות מצויות גם בשוקי המסחר השונים, כמו מטבעות וירטואלים, אופציות ועוד. אך יחד עם אופציות אלו בשנים האחרונות ישנם עוד משקיעים ישראלים, אשר מחפשים (ולרוב מוצאים) השקעות נדלן אחרות במדינות שונות. תוכלו להיתקל במדינות כמו יוון, רומניה, גאורגיה ועוד מדינות מרחבי העולם. אך על מנת שתוכלו לבצע את ההשקעה הנכונה ביותר עבורכם, בעת אחוזי מיסוי נמוכה וללא כפל תשלומי מס, ריכזנו עבורכם בשיתוף עם אתר השקעות בנדל"ן בחו"ל 88, מספר מדינות שמאוד מומלצות להשקעה בנדלן.

השקעות נדלן בארצות הברית

מדינת ארצות הברית המונה מעל ל 300 מיליון בני אדם, כבר נמצאת עשור אחרי המשבר הכלכלי שפקד אותה ועם זאת אנו יכולים גם לראות התפתחות של בנייה בלא מעט מדינות בתוך ארצות הברית. מדינות כמו אינדיאנה טקסס וקליפורניה הולכות ומתפתחות בשנים האחרונות, כאשר דמי השכירות נעים בין 1350 דולר לעד 1700 דולר ויחד עם אחוזי תשואה שיכולים לעלות אל מעל 10 אחוזים, תוכלו למצוא גם אזורים מאוד זולים. בית קרקע באחת המדינות שהזכרנו אמור להיות במחיר ממוצע של בין מיליון 800 ל2 מיליון שקלים, אך כמובן שהמחיר יכול גם לעלות או אפילו לרדת בהתאם לאזור, הביקוש רמת הפשיעה ועוד. ארצות הברית נחשבת ליעד השקעות נדלני מניב, יחד עם מערכת משפטית די פשוטה ואחוזי מיסוי נמוכים ברוב המדינות.

השקעות נדלן ביוון

אם ארצות הברית מרגישה לכם מרוחקת מידי בשביל השקעת נדלן, תוכלו לבדוק אופציות שונות באי האוזו והטברנות יוון. המדינה שעד לא מזמן הייתה תחת משבר כלכלי כבד, מעודדת כיום השקעות נדלן רבות וגם משקיעים חיצונים. אפשר לראות זאת החל מכך שתוכלו לקבל מעמד של תושב לאחר 4 שנות השקעה במדינה, יחד עם זאת תשלמו רק 7 אחוזי מס רכישה ועל מס רכישה אין על מה לדבר. האי יוון שמונה 11 מיליון תושבים הוא בהחלט מקום מעולה עבור בית להשכרה, אך גם אחוזי התשואה יכולים להגיע גם לעד 10 אחוזים בשנה, מה שקרה באתונה למשל.

השקעות נדלן בגרמניה

אחת המדינות החזקות באיחוד האירופי ומובילה בלא מעט תחומים שונים, ויחד עם זאת מדינת גרמניה הצליחה להישאר יציבה ולמשוך אליה עוד ועוד משקיעים. מדינת גרמניה גם ידועה בשוק דירות יחסית זול, אשר כמובן נעשה תחת רגולציה מטעם הממשלה על מנת לשמור על מחירים שפויים. אך יחד עם זאת בערים כמו המבורג, מינכן וברלין תוכלו ליהנות מאחוזי תשואה של עד 9 אחוזים ולעיתים אפילו יותר. 
סרטון ממקור מידע נוסף בנושא:

סגור לתגובות.